Clean Team

 CLEAN TEAM

clean team glowne

Clean Team to   usługi dedykowane samorządowi, biznesowi oraz klientom indywidualnym. Nasza ekipa: Tomek i Zdzisława dbają o czystość w Zakładzie Produkcji Modułowych Budynków Pasywnych ELMOT w Kopytkowie. Ich zadaniem jest utrzymywanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, administracyjnych jak i  halach produkcyjnych.

Od lutego obsługujemy także  Targowisko Miejskie w Nowem.  Pieczę nad porządkiem i czystością trzymają Mirek i Emilia. Głównymi zadaniami naszych  pracowników   jest utrzymanie czystości i porządku na terenie placu, kontrola nad przebiegiem handlu oraz dokonywanie drobnych napraw. Dzięki temu przedsiębiorcy i mieszkańcy mają dogodne warunki do wymiany handlowej oraz nawiązywania relacji społecznych.

Clean Team świadczy również usługi w zakresie mechanicznego czyszczeniem powierzchni płaskich wielkogabarytowych, przygotowywaniem obiektów po zakończeniu robót budowlanych, kompleksowe czyszczenie małych zakładów pracy, usług sprzątania obiektów prywatnych z profesjonalną usługą prania tapicerek jak i wykonywaniem sezonowych robót związanych z konserwacją zieleni.

Zatrudnione przez nas osoby z niepełno sprawnościami tworzą zgrany team, ich motywacja i profesja sprawia, że Clean Team działa prężnie i rzetelnie wykonuje powierzone im zadania.

 

 

clean team (2)
clean team (3)
clean team4