PRACOWNIA STOLARSKA U „GEPETTA”

Pracownia Stolarska ,, U Gepetta’’

Pracownia Stolarska ,, U Gepetta’’

Jak zrobić drewnianą zabawkę, ozdobę lub wieszak? Wbijaj się do Pracowni Stolarskiej ,,U Gepetta’’, czyli przestrzeni dla dzieci, które chcą poznać tajniki stolarstwa i technikipowstawania oryginalnych przedmiotów z drewna.
Nawiązując do tradycji rzemiosła naszego miasteczka, jakim było stolarstwo stworzyliśmy Pracownię Stolarską ,, U Gepetta’’. To właśnie tutaj dzieci w wieku 7-15 lat mają możliwość rozbudzenia pasji i kreatywności. W tym miejscu Twoje dziecko może własnoręcznie pod opieką instruktora stworzyć oryginalną ozdobę, która będzie ciekawym dodatkiem w wystroju domu. Młodzi uczestnicy w trakcie zajęć poznają przeróżne techniki obróbki drewna- wymiarowanie, cięcie piłą ręczną i wyrzynarką, wiercenie otworów wiertarką elektryczną, wkręcanie wkrętarką, zbijanie, klejenie. Możliwość posługiwania się tymi ,,dorosłymi’’ narzędziami, które mogą trzymać w rękach sprawia że powstają coraz to ciekawsze projekty.
W Pracowni Stolarskiej ,, U Gepetta’’ cenne jest to, że cały proces tworzenia jest dla dzieci ciekawy i angażujący, a widok ukończonej pracy bardzo satysfakcjonujący. Warto jest więc zaufać dzieciom, ich wyobraźni i umiejętnościom wspieranym przez instruktorów . Stawiamy na kreatywność i spontaniczność. Rozbudzamy pasję, uczymy samodzielności, umiejętności pracy w zespole, sumienności i jakości.
pracownia stolarska 3
pracownia stolarska (2)