Wszystko będzie dobrze

Fun­dac­ja Akty­wiz­a­cji i Inte­gracji na zlece­nie Urzę­du Marsza­łkowskiego Wojew­ództ­wa Kujawsko-Pomorskiego zre­al­i­zowała kam­panię infor­ma­cyjną na rzecz inte­gracji osób niepełnosprawnych i prze­ci­wdzi­ała­niu ich dyskrymi­nacji.
W jej ramach pow­stał film oraz trzy opinie eksper­ck­ie dostęp­ne na kanałach Youtube oraz Vimeo.

Kam­pa­nia pro­mo­cyj­na ma uzmysłow­ić mis­ję edukacji spec­jal­isty­cznej (spec­jal­nej), której najważniejszym celem jest, poprzez zindy­wid­u­al­i­zowane pode­jś­cie, przy­go­towanie oso­by (dziec­ka ze szczegól­ną niepełnosprawnoś­cią) do wypełnienia roli społecznej w społecznoś­ci w której przyjdzie jej żyć, założyć rodz­inę, pod­jąć akty­wność zawodową, real­i­zować pas­je, tworzyć trwałe i pozy­ty­wne relac­je.

Zachę­camy do zapoz­na­nia się z mate­ri­ała­mi fil­mowy­mi oraz upowszech­ni­a­nia ich na swoich stronach inter­ne­towych oraz wśród zain­tere­sowanych.

https://www.youtube.com/channel/UC1m5HMb1uTP8Hd3N7guSneA

https://vimeo.com/user160485391