Wczorajszy dzień był pełen wrażeń dla uczestników I Przeglądu Piosenki Jesiennej. W konkursie swoje talenty zaprezentowali podopieczni pięciu placówek : ŚDS Nowe, WTZ Lalkowy, SOSW z Warlubia i WTZ świecie i WTZ Nowe. Były piosenki, które tworzyły ciepły nastrój przenosząc nas w kolorowy jesienny świat ale nie zabrakło też przebojów, które poderwały publiczność do wspólnej zabawy. Były zarówno zespoły jak i soliści, którzy wykazali się dużą odwagą stając przed tak liczną publiczności i wiecie co? Czuli się jak ryby w wodzie, nawet jeśli pojawiała się czasem trema to zupełnie nie było jej widać, tylko uczyć się takiego profesjonalizmu i charyzmy. Nie zabrakło też choreografii, która dopełniała występy.
Jury złożone ze specjalistów od muzyki bacznie obserwowało i oceniało każdego z uczestników przeglądu, jednocześnie ciepłymi słowami wyrażając podziw dla każdego z nich. Z pewnością słowa, które usłyszeli zapadły w sercach uczestników konkursu. Pozytywną energią można by zasilić całe miasto gdyby wyszła ona poza CK Zamek.Kto nie był niech żałuje.
Wyniki konkursu miały się następująco:
I miejsce: WTZ Nowe
II miejsce WTZ Świecie
III miejsce Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Warlubie, WTZ Lalkowy i ŚDS Nowe, który otrzymał także nagrodę publiczności.
Mamy nadzieję, że tak zapoczątkowane wydarzenie na stałe wpisze się w kalendarz imprez.

Categories:

Tags:

©2021 FAI, Fundacja Aktywizacji i Integracji. Strona stworzona przez Kacper Śliwa.