Clean Team

TO USŁUGI DEDYKOWANE SAMORZĄDOWI, BIZNESOWI ORAZ KLIENTOM INDYWIDUALNYM. NASZA EKIPA: TOMEK I ZDZISŁAWA DBAJĄ O CZYSTOŚĆ W ZAKŁADZIE PRODUKCJI MODUŁOWYCH BUDYNKÓW PASYWNYCH ELMOT W KOPYTKOWIE. ICH ZADANIEM JEST UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI W POMIESZCZENIACH SOCJALNYCH, ADMINISTRACYJNYCH JAK I HALACH PRODUKCYJNYCH.

Targowisko Miejskie

OD LUTEGO OBSŁUGUJEMY TAKŻE TARGOWISKO MIEJSKIE W NOWEM. PIECZĘ NAD PORZĄDKIEM I CZYSTOŚCIĄ TRZYMAJĄ MIREK I EMILIA. GŁÓWNYMI ZADANIAMI NASZYCH PRACOWNIKÓW JEST UTRZYMANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU NA TERENIE PLACU, KONTROLA NAD PRZEBIEGIEM HANDLU ORAZ DOKONYWANIE DROBNYCH NAPRAW. DZIĘKI TEMU PRZEDSIĘBIORCY I MIESZKAŃCY MAJĄ DOGODNE WARUNKI DO WYMIANY HANDLOWEJ ORAZ NAWIĄZYWANIA RELACJI SPOŁECZNYCH.

Pełen profesjonalizm

CLEAN TEAM ŚWIADCZY RÓWNIEŻ USŁUGI W ZAKRESIE MECHANICZNEGO CZYSZCZENIEM POWIERZCHNI PŁASKICH WIELKOGABARYTOWYCH, PRZYGOTOWYWANIEM OBIEKTÓW PO ZAKOŃCZENIU ROBÓT BUDOWLANYCH, KOMPLEKSOWE CZYSZCZENIE MAŁYCH ZAKŁADÓW PRACY, USŁUG SPRZĄTANIA OBIEKTÓW PRYWATNYCH Z PROFESJONALNĄ USŁUGĄ PRANIA TAPICEREK JAK I WYKONYWANIEM SEZONOWYCH ROBÓT ZWIĄZANYCH Z KONSERWACJĄ ZIELENI.

ZATRUDNIONE PRZEZ NAS OSOBY Z NIEPEŁNO SPRAWNOŚCIAMI TWORZĄ ZGRANY TEAM, ICH MOTYWACJA I PROFESJA SPRAWIA, ŻE CLEAN TEAM DZIAŁA PRĘŻNIE I RZETELNIE WYKONUJE POWIERZONE IM ZADANIA.

©2023 FAI, Fundacja Aktywizacji i Integracji. Strona stworzona przez Kacper Śliwa.